בכל מחלקות המועצה קיים מענה טלפוני בימים א'-ה' בין השעות 8.30-16.00. 

מוקד המועצה עומד לרשותכם 24/7 בטלפון 086257900 

עם זאת, במחלקות מסוימות, נקבעו שעות מענה טלפוני וקבלת קהל לפי הפירוט הבא:  

שעות מענה וקבלת קהל במועצה

מענה טלפוני

ימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00

שעות קבלת קהל ימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00
כל שירותי המחלקה הנפקת אישור תושב 
טלפונים

הנפקת אישור תושב

מירב פחימה
הנפקת אישורי תושב

 

מענה טלפוני

ימים א', ג', ד', ה' בין השעות 8.30-13.00

יום ב' בין השעות 13.00-16.00

שעות קבלת קהל ימים א'-ה' בין השעות 8.30-16.00, ללא צורך בתיאום מראש
שירותי המחלקה כל שירותי מחלקת הגבייה
טלפון 

גבייה

מחלקת גבייה
מענה טלפוני בימים א', ג', ד', ה' בשעות 08:30-13:00 יום ב' בשעות 13:00-16:00
קבלת קהל בכל יום בין השעות 08:30-16:00

לימור בן שטרית
מנהלת המחלקה


 

 

מענה טלפוני

כל יום בין השעות 8:00 - 13:00.

החל מהשעה 13:00 ניתן להשאיר הודעה בתא קולי או לשלוח הודעות בדואר אלקטרוני

שעות קבלת קהל יום ראשון בין השעות 13:30-15:30
יום שלישי בין השעות 08:30-11:30
שירותי הוועדה לאתר הוועדה לתכנון ובנייה
טלפון 

הנדסה וועדה לתכנון ובנייה

זהרה ישי
מהנדסת המועצה והוועדה לתכנון ובניה

ירון סובל
סגן מהנדסת המועצה

תלמה פלג
מזכירת אגף ההנדסה

עינב כהן
תקציבאית

יקרת טויטו
רכזת מכרזי הנדסה והתקשרויות

ועדה לתכנון ובנייה

לימור קוטר
מנהלת הוועדה

שריי חביב
רכזת רישוי ופיקוח ומזכירות הועדה

רעות קולב
מנהלת מח' רישוי ומידע

צליל טליאס
בודקת היתרים בישובים: בית קמה, ברוש, תדהר, חצרים, משמר הנגב, שומריה, עידן הנגב- מזרח, גבעות בר, דודאים וגני הדס, גילת

בר כהן
בודקת היתרים בישובים: דביר, כרמים, להב, נבטים, שובל, תאשור, עידן הנגב- מערב, אזור תעשיה קמה, אבשלום

מח' הנדסה
בדיקת תשתיות הנדסיות

דנה חדד
מידענית, ארכיב וטיוב בקשות

יורי רדניסקי
מנהל תחום GIS

גיל שלום
מפקח בניה בישובים: ברוש, גבעות בר, חצרים, משמר הנגב, שומריה, תדהר

אלון בוטבין
מפקח בנייה בישובים: בית קמה, דביר, כרמים, להב, נבטים, שובל, תאשור, עידן הנגב, איזור תעשיה קמה

 

מענה טלפוני

ימים א'–ג' וביום ה', בין השעות 08:30-13:30

שעות קבלת קהל ימים א'-ה' בין השעות 08:30-16.00, בתיאום מראש
וואטסאפ אגף החינוך   וואטסאפ אגף החינוך         
שירותי אגף החינוך לכל שירותי אגף החינוך
טלפונים

אגף החינוך

אמיר ברזילי
מנהל אגף החינוך

לי בן חמו
שעות מענה טלפוני בימים א'–ג' וביום ה', בשעות 08:30–13:30.

יפעת כלפה
תקציבאית ומנהלנית

חינוך חברתי

סתיו קרב
רכזת בוגרת 'כנפיים של קרמבו' ורכזת התנדבות נוער

חיה עפרוני
מנהלת תחום נוער ותנועות נוער

בת אל וקנין
רכזת תחום נוער

שחר ברקת
מנהלת תחום נוער בסיכון והדרכה

נוי כהן-אוטמזגין
מנהלת תחום ילדים

יאיר כהן
מנהל מרכז חברתי

מוסדות חינוך

ביה"ס ניצני הנגב - יסודי
בהנהלת אורגיל ביטון. מזכירות- אורלי קדוש
קיבוץ בית קמה

ביה"ס יובלי הנגב - יסודי
בהנהלת רחל פרג'ון. מזכירות- מירב הלאל
גבעות בר

ביה"ס נווה במדבר - יסודי
בהנהלת יודיק אביעד. מזכירות- מיטל פרץ
קיבוץ חצרים

מבואות הנגב - חטיבה ותיכון
בהנהלת אלי פרץ. מזכירות- מור פרישתא
קיבוץ שובל ד.נ נגב 85320

עדני הנגב
בהנהלת אורלי פסל. מזכירות- טינה גוהרי
קיבוץ שובל, קמפוס מבואות הנגב

עצמונה בנות א'-ח'
בהנהלת עליזה אלבז. מזכירות-רעות טייכמן
שומריה ד.נ. הנגב, שומריה

ביה"ס תלמוד תורה שומריה בנים
בהנהלת הרב מנחם אליהו. מזכירות- איריס בינון
שומריה ד.נ. הנגב, שומריה

שירות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח)

מאיה גולן
מזכירת השרות הפסיכולוגי

קרן אקר
מנהלת השפ"ח

מאיה גולן
הקו החם בחירום

נועה לינדנבאום
סגנית מנהלת השפ"ח, פסיכולוגית חינוכית מומחית ומדריכה

טל רהב
פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית

יואב סולטן
פסיכולוג חינוכי מומחה

מעין גופן לוי
פסיכולוגית תעסוקתית וחינוכית מומחית

רותם מינץ
פסיכולוגית חינוכית

תומר לוסטהאוס
פסיכולוג חינוכי, אחראי תחום חינוך חברתי

גיטה שנידרמן – טרופ
פסיכולוגית חינוכית מומחית, בהסמכה להדרכה

נופר סמץ תמיר
מתמחה בפסיכולוגיה חינוכית

מאיה גרוס
מתמחה בפסיכולוגיה חינוכית

חינוך מיוחד

אושרית לנצ'נר
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד

גלית בן אבט
רכזת תחום כח אדם בחינוך המיוחד

מעונות וגנים

חנה רוטבלט
מנהלת מחלקת הגיל הרך

שרית הרשקוביץ
רכזת לידה עד גיל 3

קצין ביקור סדיר

מיכה נוחם
קצין ביקור סדיר

היחידה לנוער בסיכון: תכנית להב"ה

דיקלה לינדוי
רכזת מועדון 'החדר הכחול'

אופיר מורגנשטרן
מדריכה החדר הכחול

מועדון נוער נבטים

אוראל חסין
רכזת נוער נבטים

תמיר צדקיהו
מדריך נוער י"א-י"ב

רון זקרי
רכז צופים נבטים

 

מענה טלפוני

ימים א'-ה' בין השעות 8:30-14:00

שעות קבלת קהל ימים א'-ה' בין השעות 8:30-14:00, בתיאום מראש
וואטסאפ אגף החינוך   וואטסאפ רבנות 
כל שירותי המחלקה שירותי רבנות בני שמעון 
טלפונים

רבנות בני שמעון

הרב גבי קדוש
רב המועצה

ניצה אנטמן
שעות מענה טלפוני וקבלת קהל: ימים א'-ה' בין השעות 8:30-14:00

וואטספ רבנות

רשמת נישואין

ניצה אנטמן
רשמת נישואין . שעות מענה טלפוני וקבלת קהל: ימים א'-ה' בין השעות 8:30-14:00
שעות מענה טלפוני וקבלת קהל: ימים א'-ה' בין השעות 8:30-14:00

תרבות יהודית

אמונה לוי
רכזת תרבות יהודית

עירובין וכשרות

הרב משה ברנס
מפקח כשרות

דודי אלפר
אחראי עירובין