דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

12 שחקני נבחרת הנוער בכדורעף, תלמידי י"א-י"ב, יצאו במהלך הקיץ למשלחת בת 8 ימים לגרמניה. הביקור בגרמניה מהווה ביקור גומלין לאירוח משלחת גרמנית מהעיר באד ואלדזה בגרמניה שהתקיימה לפני שלוש שנים.

הביקור בגרמניה היה עמוס בפעילויות וחוויות, ביניהם ביקור במחנה הריכוז דכאו וביקור בעיירה באד בוחה שם התקיימה קהילה יהודית גדולה לפני מלחמת העולם השנייה, ובבית העלמין של העיירה. החבר'ה טיילו בערים הגדולות והקטנות שמסביב לבאד ואלדזה, יצאו ליום טיול באוסטריה ובשווייץ, שיחקו מיני גולף, כדורעף חופים, חתרו בקיאקים לארבעה, צפו באימון הוקי קרח של קבוצה מקצוענית ובאימון כדורעף של סגנית אלופת הליגה הגרמנית, פרידרישאפן וקיימו אימונים משותפים עם קבוצות הבוגרים והנוער בכדורעף של באד ואלדזה.

בני הנוער ומלווי המשלחת התארחו אצל משפחות השחקנים והשחקניות מהמועדון הגרמני, דבר שאיפשר יצירת חברויות בין בני הנוער שלנו למארחיהם הגרמנים.

תמיר בן עזרא, מנהל המשלחת: "יצאנו למסע עם ציפיות גדולות וחזרנו עם חוויות וחברויות לכל החיים ובעיקר עם הסכם גדול וחשוב לשיתוף פעולה וחילופי משלחות בין מועדון הכדורעף שלנו לזה של באד וואלזדה וכולנו ציפייה גדולה לארח אותם בקיץ הבא אצלנו. אני רוצה להודות להורים המקסימים של הנערים שלנו על שיתוף פעולה מלא, עזרה ובעיקר המון פירגון, לנערים המדהימים שלנו שהיו מקסימים, קשובים ברוב הזמן ובזכותם החוויה הזו הייתה מושלמת. למ.א בני שמעון ובעיקר לאגף התרבות והספורט על עזרה גדולה בארגון והוצאת המסע הזה אל הפועל. המסע שלנו אמנם הסתיים אתמול אבל אני בטוח שהרשמים שלו ילוו אותנו עוד שנים רבות".