מצטיינים בחינוך, מחנכים למצויינות

אגף החינוך אחראי על מערך החינוך במעונות היום, גני הילדים,  בתי הספר היסודיים והתיכוניים, מערך החינוך המיוחד, השירות הפסיכולוגי החינוכי ומערך החינוך החברתי קהילתי. האגף פועל לקידום תכניות הלימודים, קידום ההוראה, הצטיידות ותשתיות, מענה וסיוע מקצועי למנהלים ועובדי מערכת החינוך, איגום תהליכי עבודה בשיתוף הגורמים המקצועיים, עבודה בתיאום משרד החינוך והגורמים החינוכיים ברשות.

האגף פועל לקידום מצוינות לימודית וחברתית, תוך מתן מענה לצרכיו המגוונים של כל תלמיד ופיתוח כישוריו האישיים בהתאם לצרכיו הייחודיים. בנוסף, תושבי המועצה נהנים ממגוון פעילויות לילדים ונוער בתחום החינוך הבלתי פורמלי ברמת היישוב וברמת המועצה. הצוות החינוכי מלווה באופן שוטף את בעלי התפקידים ביישובים ומפעיל תכניות ליווי ותמיכה לילדים מהגיל הרך ועד לבני הנוער בבתי הספר התיכוניים.

אחריות האגף

  • הפעלת בתי הספר וגני הילדים במועצה
  • הפעלת מערכת החינוך הבלתי פורמלי
  • הפעלה ויצירת מסגרות לחינוך מיוחד
  • הפעלת מסגרות ליווי ותמיכה לילדים ובני נוער
  • הפעלת מסגרות טיפול
  • הפעלת השירות הפסיכולוגי החינוכי

 

                                              

אגף החינוך

אמיר ברזילי
מנהל אגף החינוך

לי בן חמו
שעות מענה טלפוני בימים א'–ג' וביום ה', בשעות 08:30–13:30.

יפעת כלפה
תקציבאית ומנהלנית

חינוך חברתי

סתיו קרב
רכזת בוגרת 'כנפיים של קרמבו' ורכזת התנדבות נוער

חיה עפרוני
מנהלת תחום נוער ותנועות נוער

בת אל וקנין
רכזת תחום נוער

שחר ברקת
מנהלת תחום נוער בסיכון והדרכה

נוי כהן-אוטמזגין
מנהלת תחום ילדים

יאיר כהן
מנהל מרכז חברתי

מוסדות חינוך

ביה"ס ניצני הנגב - יסודי
בהנהלת אורגיל ביטון. מזכירות- אורלי קדוש
קיבוץ בית קמה

ביה"ס יובלי הנגב - יסודי
בהנהלת רחל פרג'ון. מזכירות- מירב הלאל
גבעות בר

ביה"ס נווה במדבר - יסודי
בהנהלת יודיק אביעד. מזכירות- מיטל פרץ
קיבוץ חצרים

מבואות הנגב - חטיבה ותיכון
בהנהלת אלי פרץ. מזכירות- מור פרישתא
קיבוץ שובל ד.נ נגב 85320

עדני הנגב
בהנהלת אורלי פסל. מזכירות- טינה גוהרי
קיבוץ שובל, קמפוס מבואות הנגב

עצמונה בנות א'-ח'
בהנהלת עליזה אלבז. מזכירות-רעות טייכמן
שומריה ד.נ. הנגב, שומריה

ביה"ס תלמוד תורה שומריה בנים
בהנהלת הרב מנחם אליהו. מזכירות- איריס בינון
שומריה ד.נ. הנגב, שומריה

שירות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח)

קרן אקר
מנהלת השפ"ח

מאיה גולן
הקו החם בחירום

מאיה גולן
מזכירת השפ"ח ופניות הקו החם בחירום

נועה לינדנבאום
סגנית מנהלת השפ"ח, פסיכולוגית חינוכית מומחית ומדריכה

טל רהב
פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית

יואב סולטן
פסיכולוג חינוכי מומחה

מעין גופן לוי
פסיכולוגית תעסוקתית וחינוכית מומחית

רותם מינץ
פסיכולוגית חינוכית

תומר לוסטהאוס
פסיכולוג חינוכי, אחראי תחום חינוך חברתי

גיטה שנידרמן – טרופ
פסיכולוגית חינוכית מומחית, בהסמכה להדרכה

נופר סמץ תמיר
מתמחה בפסיכולוגיה חינוכית

מאיה גרוס
מתמחה בפסיכולוגיה חינוכית

חינוך מיוחד

אושרית לנצ'נר
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד

גלית בן אבט
רכזת תחום כח אדם בחינוך המיוחד

מעונות וגנים

חנה רוטבלט
מנהלת מחלקת הגיל הרך

שרית הרשקוביץ'
רכזת לידה עד גיל 3

קצין ביקור סדיר

מיכה נוחם
קצין ביקור סדיר

היחידה לנוער בסיכון: תכנית להב"ה

דיקלה לינדוי
רכזת מועדון 'החדר הכחול'

מועדון נוער נבטים

אוראל חסין
רכזת נוער נבטים

תמיר צדקיהו
מדריך נוער י"א-י"ב

רון זקרי
רכז צופים נבטים