משטרה וקהילה

 

מפקדת הנוער מכייפים בפיינטבול כרמים

באירוע הסיכום של פרוייקט מפקדת הנוער בבית הספר מבואות הנגב יצאו ביום ראשון, 3/5, עשרים התלמידים שהתנדבו למפקדת ליום כיף בפיינטבול בקיבוץ כרמים. היום התחיל בנסיעה בניידות משטרה ממבואות הנגב לכרמים. חיים יצחקי, משק הבטחון של כרמים קיבל את פני בני הנוער בארוחת בוקר ולאחריה בירך אלי פרץ, מנהל בית הספר את התלמידים.  לאחר משחק פיינטבול מהנה זכו המתנדבים לטיול שטח בגזרת המועצה בהנחייתו של חיים, מדריך טיולים בהכשרתו. התלמידם חזרו לבית הספר עייפים אך מרוצים מאוד!!

לגלריית התמונות, ליחצו כאן

 

 

 

מבצע אנדרטת יפתח

בשיתוף פעולה בין השיטור הקהילתי שלנו, צה"ל וקק"ל נוקתה היום, יום ראשון, 30/4, אנדרטת יפתח לכבוד יום העצמאות תשע"ז.

 

גימלאי מכון ויצמן לומדים אצלנו

קבוצה של גימלאי מכון ויצמן למדע ברחובות הגיעה היום, יום ראשון, 30/4 לביקור במועצה. הגימלאים סיירו ברחבי המועצה, ביקרו בבסיס מג"ב במועצה כדי ללמוד על פעילות מג"ב ביישובים ובמועצה ולאחר מכן יצאו לתצפית להב שם שמעו הרצאה קצרה מפיו של חיים יצחקי, מש"ק הבטחון של קיבוץ כרמים.

 

 

השיטור הקהילתי ניפגש עם בני נוער והורים

עדנים 1 (2)סדרה של פעילויות ומפגשים במסגרת השיטור הקהילתי התקיימו בחודשים האחרונים ברחבי המועצה. במהלך חודש מרץ שמעו חניכי פנימיית עדנים הרצאה בנושא בריונות ברשת מפיו של, רס"מ אבי אור-חן, השוטר הקהילתי. בהמשך ישמעו חניכי הפנימייה הרצאות נוספות בנושאים כמו אחריות פלילית, אלימות וסמים. בקיבוץ שובל העבירה לילך עטייה, קצינת מניעה מחוז דרום, הרצאה להורים ובני נוער על אחריות פלילית, אלימות, אלכוהול, סמים ובריונות ברשת ובביה"ס "מבואות הנגב" פגשו תלמידי שכבה ט' הפעילים במפקדת הנוער את עו"ד אורלי פיטוסי, מזכירת התובע הראשי במחוז דרום, אלון אלטמן. עו"ד פיטוסי הרצתה לתלמידים על מבנה הפרקליטות ועל התהליך שעוברת תביעה פלילית מרגע התלונה ועד להגשת כתב האישום.

 

לגלריית התמונות המלאה, ליחצו כאן

 

מפקדת נוער ב"מבואות הנגב"

השבוע התקיים המיפגש הראשון של מפקדת הנוער בבית הספר "מבואות הנגב". מפקדת הנוער כוללת 20 תלמידים מכיתה ט' במסגרתה יקבלו בני הנוער, ב-10 מפגשים, מידע בנושא משטרה, שיטור וקהילה. בסיום סדרת המפגשים יהפכו חברי מפקדת הנוער לשגרירי המשטרה בבית הספר ויסייעו לשוטר הקהילתי, אבי אור-חן להעביר הרצאות בנושא לתלמידי בית הספר.

 

יום משטרה בפנימיית עדנים

ב-8 בדצמבר התקיים יום היכרות עם המשטרה ועבודת השיטור בפנימיית עדנים. כ-50 תלמידי הפנימייה זכרו להדגמות של היחידות השונות בפועלות במשטרה.

 

יום משטרה לגנים בקיבוץ דביר

בחודש יולי התקיים יום משטרה בגני הילדים בקיבוץ דביר. הילדים נפגשו עם אבי אור-חן, השוטר הקהילתי של המועצה, זכו לפגוש כלבן משטרה ולראות את עבודתו וקינחו בארטיקים טעימים.