ערב הענקת מלגות מועצה

בערב חגיגי ומרגש שהתקיים ביום ראשון, 12/18, העניקה המועצה מלגות הצטיינות בתחומי האמנות, הספורט, מעורבות חברתית לנוער ומלגות למחוננים בסכום כולל של כ-80 אלף שקלים. המלגות ניתנות לבני נוער ובוגרים שהצטיינו בתחומם או תרמו תרומה משמעותית לחברה ולקהילה. את המלגות העניקה ראשת המועצה, סיגל מורן בשיתוף עם אמיר ברזילי, מנהל אגף החינוך, עבור מלגות המחוננים, מור אפרים, רכזת חוגים וספורט במועצה, עבור מלגות הספורט, יזהר בן נחום, עבור מלגות הצטיינות לנוער בתחומי האומנויות, עפרה שיר לביא, מנהלת המחלקה לחינוך חברתי  וצוות המחלקה עבור מלגות מעורבות חברתית ואהרון ידלין עבור מלגות יצירה למבוגרים.

"הערב, בעיתוי מקרי לחלוטין, נפתחת העונה האחרונה של "האח הגדול". זה עתה חזה עם ישראל בהתרגשות בגמר התוכנית "מאסטר שף". התוכנית "The Voice" כבר רצה על המסכים וברקע כבר מצפה לנו "הכוכב הבא". מיליוני צופים מרותקים לעלילותיהם של גיבורי התקופה כשהם מבשלים, שרים, שורדים בג'ונגל ובעיקר חותרים איש תחת רעהו ואשה תחת רעותה, כאשר העיקרון המנחה הוא אחד: הצלחה משמעה כשלונו של האחר" ברך את מקבלי המלגות יזהר בן-נחום, יו"ר ועדת המלגות לאומנים צעירים במועצה.

יזהר המשיך: "האירוע שאנו שותפים לו הערב יוקרן רק בערוץ הפנימי של בני שמעון. הזוכים במלגות יוכלו גם מחר לעבור ברחוב בשקט ובשלווה, ללא המוני מעריצים משולהבים וצלמי פאפאראצ'י. הם ימשיכו להשקיע עבודה רבה בדרך להישגים נוספים. הם יודעים שהישגים אלה תלויים בהם בלבד, ללא הדחות דרמטיות והצלחות הנבנות על כשלונותיהם של אחרים. הישגיהם אינם נמדדים ביתרון של נקודה או חמש נקודות על חברם או חברתם. גם הפרסים, כמובן, הם פרומיל או שני פרומיל מהפרסים המוענקים בטלוויזיה, אבל כאן, בבני שמעון, אנחנו יודעים שלפעמים הם שווים יותר".