כנפיים של קרמבו

 

מגייסים!

אתמול, יום רביעי, 6.9.2017, התקיים במרכז החברתי סמינר הדרכה וגיוס של סניף כנפיים בני שמעון.
שנת פעילות מוצלחת!

 

המסע המופלא של כנפיים של קרמבו

בימים חמישי-שישי, 8-9.6, יצאו חניכי סניף בני שמעון של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" לטיול ג'יפים במכתש רמון. הטיול המיוחד הזה התקיים לאחר שחניכי הסניף אספו כסף בהפנינג שערכו בחופשת הפסח בבית הספר ניצני הנגב ולאחר שמתנדבים, בעלי רכבי שטח, אנשי רפואה ואבטחה התנדבו להצטרף לטיול ולהסיע את החניכים.

"היתה לנו הזכות להשתתף בחוויה המדהימה בטיול עם ילדי "הכנפים של קרמבו". הטיול היה חוויה מוקסמת" סיכם אבי אור-חן, השוטר הקהילתי. "לראות את הנוער שחונך את הילדים ודואג ומנהל כל פרט בטיול. זו גאווה גדולה שיש לנו נוער מבורך שכזה!!! לנו נותר לעמוד ולהצדיע!! זכות גדולה בחלקינו לתת שירות לקהילה ולנוער בני שמעון".

לגלריית התמונות המלאה, ליחצו כאן

 

הפנינג קרמבו המטורף!

IMG_6697_homeהיה כיף גדול בהפנינג הנפלא שהקימו חניכי ומדריכי תנועת הנוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים "כנפיים של קרמבו" ביום שישי, 31/3, במיתחם בית הספר "ניצני הנגב" בבית קמה. כל רווחי ההפנינג מיועדים לטיול מיוחד לחניכי התנועה.

לגלריית התמונות, ליחצו כאן

 

 

 

 

טכס פתיחת הסניף

ביום רביעי, 1/2, ניפתח סניף בני שמעון של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועת לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים, בביה"ס "ניצני הנגב" בבית קמה. "לא פגשנו אנשים טובים באמצע הדרך. כל האנשים שפגשנו היו טובים" אמר אתמול אביה מויאל, 18, משומריה, מיוזמי הקמת הסניף. את הקמת הסניף יזמו 3 בני נוער משומריה, אביה מויאל, אלחנן חוברה והלל כלפא, אליהם חברו יובל מגן, 15 מבית קמה ובר יהב מלהב, ממועצת התלמידים והנוער של בני שמעון, אשר בסיוע אנשי האגף לשירותים חברתיים והמחלקה לחינוך חברתי באגף החינוך ואנשי תנועת הנוער, פתחו במהירות שיא את סניף התנועה ה-55 במספר.

"מגיעים אליי הרבה אנשים עם בקשות שונות ומשאירים אותי עם שיעורי בית. החבר'ה הצעירים האלו באו עם תוכנית מוכנה אחרי שנפגשו עם כל הגורמים" אמרה סיגל מורן, ראשת המועצה. "אנחנו היום האורחים הנרגשים של בני הנוער שלנו שיזמו, פעלו והקימו יחד, את הסניף. נוער מישובי המועצה השונים, דתיים וחילוניים שבאו אלינו ואמרו שהם רוצים לפעול יחד למען הילדים עם הצרכים המיוחדים ועל הדרך גם לייצר חיבורים משמעותיים בין בני הנוער הדתיים והחילוניים. אם לעיתים נדמה שאבדה לנו הדרך, באים בני הנוער שלנו ומזכירים לנו שיש תקווה. גאה בהם מאד".

 

כנס חשיפה

ברביעי 23/11, הגיעו כעשרים בני נוער לאירוע חשיפה לפעילות תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועה המשלבת ילדים עם צרכים מיוחדים לצד בני נוער ללא צרכים מיוחדים.

בינואר הקרוב עתיד להפתח סניף בני שמעון שפעילותו תתקיים בבית הספר ניצני הנגב.

הנוער שהגיע התמודד לתפקידים מובילים בסניף שכוללים קשר עם משפחות, חניכים, חונכים והדרכה.

אנחנו מזמינים נערות ונערים מרחבי המועצה להצטרף למשפחת כנפיים של קרמבו כצוות מוביל, מדריכים וחונכים.

פרטים נוספים אצל מדריכי הישובים.

 

כנפיים של קרמבו 1 כנפיים של קרמבו 2