המיליארדר טריגובוף, תורם ל"עידן הנגב"

"אני מתרשם מאד ממה ששמעתי כאן היום. את מה שקורה כאן צריך לפרסם בכל העולם". אמר ביום שלישי, 23.5, המיליארדר האוסטרלי, הארי טריגובוף, בביקור שערך בפארק התעסוקה "עידן הנגב". טריגובוף, שתורם כסף לבניית בית "עידן הנגב" שמע סקירה קצרה על הפארק מפי נציגי היזמים. "אתם מבקשים כסף כדי לעשות עוד ולא כדי שתוכלו לעשות פחות. בכל פעם שאני בא לכאן אני רואה את ההתפתחות ואני שמח שהתחלתי איתכם. תודה רבה לכם!". בית עידן הנגב ישתרע על פי 4,000 מטרים בנויים שיכללו, בנוסף להנהלת הפארק, גם חממה ליזמים מתחילים שיוכלו להיעזר בכיתות לימוד, אודיטוריום ואולמות הייצור שייבנו וכן מרכז הוליסטי לקידום נשים עובדות.

סיגל מורן, ראשת מועצת בני שמעון: "אנחנו לא מתיימרים לשנות את העולם אבל אנחנו רוצים להביא שינוי לנגב ואנחנו עושים זאת בזכות אנשים אכפתיים ומחוייבים. אנשים המאמינים בשיתוף פעולה, הבא מן השטח ועונה על הצורך האמיתי של כל השותפים, ומייצרים יחד משהו המחולל שינוי. כזה הוא "עידן הנגב". מקום שהתחיל בחזון ואמונה והופך מול עינינו לקיים ופעיל. מקום המכיל בתוכו את כל הדברים הטובים והמשמעותיים שאנו רוצים לראות בחברה הישראלית בכלל ובנגב בפרט". חליל אלטורי  ממלא מקום ראש עיריית רהט: "עידן הנגב בא כדי לתת תעסוקה ופרנסה לתושבי הנגב ולמגר את בעיית האבטלה. אנחנו משוכנעים שהדרך לעשות זאת היא בשיתוף פעולה בין רהט ובני שמעון". אלי לוי, ראש מועצת להבים: "תמיד האמנתי בשיתוף הפעולה בין יהודים ובדואים. שלום עושים לא בין מנהיגים אלא בין העמים ובין האנשים ואתם תורמים פה לדו קיום בנגב".

הארי טריגובוף, איש עסקים אוסטרלי העוסק בנדל"ן. הקים את קרן טריגובוף התורמת למיזמים העוסקים בשילוב חברתי בישראל וקידום חברתי וכלכלי של אוכלוסיות מוחלשות בישראל. הקרן תורמת למיזמים שמטרתם קידום ושוויון הזדמנויות בשוק התעסוקה לכלל אזרחי ישראל.